ZIMOWISKO DLA DZIECI

Kochasz mróz, górski krajobraz i szaleństwo w białym puchu? To najwyższy czas, żeby wybrać Twoje wymarzone zimowisko dla dzieci!

W ofercie na zimę znajdziesz:

Co w programie?

Oprócz zajęć na stoku lub lodowisku pod okiem wykwalifikowanych i pełnych dobrej energii instruktorów, zapoznamy się z kulturą góralską podczas wieczornego ogniska, urządzimy szalone Disco Fluo Party, poszalejemy na snow sliderach, stworzymy niesamowite konstrukcje z rurek Toobeez, zagramy na Bum Bum rurkach, weźmiemy udział w wielkim Turnieju Oscypka, po męczącym dniu spędzonym w białym puchu usiądziemy wspólnie przy planszówkach lub Playstation, zagramy w emocjonujące Bounce Off, urządzimy własne The Voice of Podhale i wybierzemy się na obowiązkowy spacer w poszukiwaniu pamiątek z wyjazdu! To tylko niektóre z wielu atrakcji, które czekają na Ciebie na tegorocznym zimowisku dla dzieci w Bukowinie Tatrzańskiej!

Ilość zajęć na stoku zależy od wybranej oferty zimowiska dla dzieci – istnieje wersja podstawowa oraz ta ze zwiększoną ilością godzin spędzonych na szkoleniu i zjazdach, polecana szczególnie dla zaawansowanych amatorów śnieżnego szaleństwa na desce snowboardowej lub nartach.

Oprócz tego istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego / snowboardowego / łyżwiarskiego, który pomogą dzieciom dobrać wykwalifikowani specjaliści oraz wykupienia Pakietu Ochronnego, który pozwoli zmniejszyć ewentualne koszty rezygnacji z wyjazdu na zimowisko dla dzieci.

Więcej wrażeń? Już się robi!

Dla chętnych uczestników istnieje możliwość zakupu dodatkowych atrakcji, takich jak:

  • snowtubing – na wyznaczonej trasie snowtubingowej poszalejemy razem na dużych pontonach, będziemy na nich zjeżdżać po śnieżnym, specjalnym torze.
  • Terma Bania – tak samo jak puch kochasz wodę, a mróz chciałbyś czasem wymienić na gorącą kąpiel? Czeka na Ciebie mała przerwa w zmarzluchowaniu – w końcu nawet prawdziwi, najbardziej wytrwali królowie stoków chcą czasem zanurzyć się w basenie z cieplutką wodą termalną!

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Bezpieczeństwo uczestników zimowisk dla dzieci jest najważniejsze, dlatego zaopiekuje się nimi wykwalifikowana kadra wychowawcza oraz instruktorska, która postara się także o wyśmienite humory i pomoc w codziennych czynnościach – na przykład przypilnuje, aby mokre po śnieżnym szaleństwie ubrania zostały dokładnie wysuszone. W celu zapewnienia jak najlepszej opieki i bezpieczeństwa zajęcia tematyczne odbywają się w małych grupach pozwalających na indywidualne traktowanie uczestników zimowiska dla dzieci. W cenie obozu zawarte jest także ubezpieczenie NNW firmy Signal Iduna do kwoty 10 000 zł oraz całodobowy dostęp do opieki lekarskiej.

W celu dostosowania zajęć do grupy wiekowej, a tym samym zapewnieniu dzieciom jak najlepszego komfortu i opieki, w ofercie dostępne są dwa warianty: zimowisko dla dzieci dla grup wiekowych 9-11 lat oraz 11-18 lat. Dodatkowo wewnątrz grup utworzone zostaną podgrupy dla osób początkujących i zaawansowanych.

Jak się przygotować?

Na wyjazd należy spakować kask, gogle, czapkę mieszczącą się pod kaskiem, nieprzemakalne rękawiczki, długie skarpetki, czapkę, szalik, nieprzemakalną kurtkę oraz spodnie, buty zimowe, odzież, artykuły higieniczne, ręcznik, klapki, wygodne, sportowe buty na zajęcia odbywające się w pensjonacie, krem na mróz, pomadkę, legitymację szkolną (w przypadku korzystania z dojazdu kolonijnego), kieszonkowe na drobne przekąski oraz pamiątki. Przed wyjazdem warto także zadbać o kondycję fizyczną, co zmniejszy ryzyko kontuzji podczas zajęć na stoku, czy lodowisku – wystarczy zwykłe kilkuminutowe rozciąganie raz dziennie!

Jak dojechać?

Poza dojazdem własnym istnieje opcja wykupienia dojazdu kolonijnego z wielu polskich miast: Wrocławia, Katowic, Opola, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, Torunia, Koła, Konina, Radomia, Kielc, Krakowa, Poznania i Częstochowy oraz powrotu kolonijnego, na który dzieci otrzymają prowiant oraz wodę.

Gdzie mieszkamy?

Mieszkamy w urokliwym, góralskim pensjonacie położonym w pięknej miejscowości Murzasichle – o krok stąd czekają na nas cudowne stoki narciarskie, a ich wybór uzależniony będzie od umiejętności uczestników oraz warunków pogodowych. Na zajęcia przeprowadzane na stoku zawozi nas specjalny bus, nie musimy więc dźwigać daleko sprzętu narciarskiego / snowboardowego / łyżwiarskiego. Uczestnicy zimowiska dla dzieci zakwaterowani są w 2-5 osobowych pokojach z łazienkami. W ośrodku znajduje się także jadalnia, sale zajęciowe, karczma, miejsce na ognisko, stoły do piłkarzyków, ping-ponga, bilarda i cymbergaja. Zimowisko dla dzieci zawsze mieści się w bezpiecznym, sprawdzonym obiekcie, z pełną infrastrukturą konieczną do dobrego pobytu.

Co jemy?

Nasze pyszne i zdrowe posiłki przygotowywane są w pensjonacie, na miejscu, przez cudowną Szefową Kuchni. Jemy cztery razy dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Do zdrowych, domowych posiłków wydawane są napoje, a osoby korzystające z dojazdu kolonijnego otrzymują prowiant na drogę powrotną. W przypadku alergii lub nietolerancji pokarmowych istnieje możliwość dostosowania diety dziecka do jego potrzeb, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu podczas zapisu dziecka na zimowisko. Należy wcześniej zapytać o diety, gdyż nie każda z diet jest możliwa.

Zimowisko dla dzieci najlepiej rezerwować już jesienią, gdy jest największy wybór tematyk i terminów. Wtedy wybierzecie program jaki tylko chcecie. Jednak jeszcze w grudniu można zapisać się na obóz, a czasem i w styczniu znajdzie się jeszcze miejsce. Niektóre terminy i profile są bardziej oblegane, inne mniej – ale dla każdego polecamy wyjazd na zimowisko dla dzieci, gdyż gwarantuje ono dobrą formę, zdrowie, sport i pełne odstresowanie się i zmianę klimatu przed kolejnym, trudnym semestrem w szkole!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here