Możliwości nowoczesnych hangarów lotniczych

Przechowywanie różnego rodzaju statków powietrznych, takich jak samoloty, helikoptery czy szybowce wymaga stworzenia im optymalnych warunków do garażowania. Bardzo dobrym rozwiązaniem są nowoczesne konstrukcje stalowe, które spełniają wszystkie potrzeby tych wymagających maszyn. Hale stalowe to bardzo dobry wybór, ponieważ takie obiekty są solidne, wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dlaczego warto wybrać hangar ze stali?

Ogromną zaletą tego typu konstrukcji jest możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb Inwestora. W przypadku hangarów lotniczych liczy się zapewnienie odpowiednich warunków klimatycznych nie tylko do garażowania samolotów i innych statków powietrznych, ale także do wykonywania bieżących napraw, a konstrukcje stalowe nadają się do tego idealnie. Dzięki znakomitym parametrom technicznym flota jest utrzymana w znakomitym stanie, co gwarantuje bezpieczeństwo lotów i komfortowe wykonywania bieżących konserwacji. Nowoczesne hangary stalowe oferują wiele możliwości, co sprawia, że idealnie się sprawdzą na zadaszone obiekty dla lotnictwa.

Hangary lotnicze – jakie oferują możliwości?

Konstrukcje stalowe zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni, co jest bardzo ważne w wypadku garażowania pojazdów powietrznych. Takie obiekty są szybkie w budowie, ekonomiczne w eksploatacji i spełniają najwyższe normy wytrzymałościowe, co sprawia, że mogą być użytkowane z powodzeniem przez wiele lat. Wyeliminowanie połączeń spawanych na rzecz śrubowych i ograniczenie wielkości i ciężaru elementów konstrukcyjnych ułatwia transport na plac budowy, montaż oraz rozbudowę hangaru w przyszłości. Tego rodzaju technologia jest przystosowana do montażu ogniw fotowoltaicznych. Aby hangar lotniczy idealnie spełniał swoje zadanie musi być wykonany przez profesjonalistów, a taką firmą jest Kobexstal.pl

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne

Nasza firma oferuje ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązania, które się sprawdzą przy konstrukcjach o niewielkiej i średniej szerokości do 18 metrów, gdzie rozstaw ram może wynosić wynosić nawet 12 metrów. Oferujemy różne rodzaje obudowy, takie jak płyta warstwowa z wypełnieniem z poliuretanu lub z wełny mineralnej, która cechuje się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi lub blacha trapezowa, w przypadku gdy budynek nie wymaga izolacji. Hangary lotnicze są zabezpieczone antykorozyjnie i przeciwogniowo i wyposażone są w odpowiednią ilość bram, okien i świetlików dachowych.

Szerokie możliwości nowoczesnych hangarów lotniczych spełnią nawet najwyższe wymagania Inwestora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here