Manicure tytanowy

Szukasz nowego produktu, który będziesz mogła wprowadzić do oferty swojego salonu kosmetycznego? Koniecznie powinnaś zapoznać się z innowacyjnym rodzajem stylizacji, który już podbił zagraniczne rynki. O czym mowa? O manicure tytanowym, który jest hitem ostatnich lat.

Manicure tytanowy – co go wyróżnia?

Zapoznając się z różnymi rodzajami manicure odruchowo szuka się między nimi różnic. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem każdy chce odnaleźć ta jedyną, odpowiednią stylizację, która najlepiej się u niego sprawdzi. Zapoznajmy się więc z cechami charakterystycznymi dla manicure tytanowego. Przede wszystkim zaznaczyć należy, że jest to bardzo trwały rodzaj stylizacji. Profesjonalnie wykonany potrafi wytrzymać nawet pięć tygodni, co jest naprawdę świetnym wynikiem. W międzyczasie oczywiście sam paznokieć rośnie, co oznacza, że pojawiają się odrosty. Manicure tytanowy daje możliwość ich uzupełnienia, co dla osób ceniących sobie estetyczny wygląd dłoni jest szczególnie cenną informacją. Bardzo istotny jest również fakt, iż przy aplikacji tego manicure nie wykorzystuje się lampy UV czy Led w celu utwardzenia. Tutaj wystarczy zastosowanie specjalnego aktywatora. No i kolejna różnica jaką jest sama koloryzacja paznokcia. W przypadku manicure tytanowego nie wykorzystuje się lakieru o konkretnej konsystencji tylko aplikuje się puder. To on pokrywa płytkę paznokcia tworząc kolorową warstwę.

Manicure tytanowy – profesjonalne szkolenie

Zainteresował Cie ten rodzaj stylizacji paznokci? Chciałabyś poszerzyć swoją ofertę i wprowadzić do niej manicure tytanowy? Jeśli tak, to czas na podjęcie decyzji o szkoleniu. W obecnych czasach lepiej zdecydować się na takie, które jest prowadzone on-line. Możesz wybrać np. to od https://revelpolska.pl/. Przeglądając oferty szkoleń zwróć uwagę na to co możesz z niego wynieść dla siebie. Sprawdź jakie doświadczenie maja osoby je prowadzące, a także na jakich zasadach to szkolenie się odbywa. Dostawca takiej usługi powinien gwarantować Ci pełną gamę korzyści. Jeśli dodatkowo przedstawi Ci zalety jakie niesie wprowadzenie manicure tytanowego do Twojego katalogu usług tym lepiej. Będziesz dokładnie wiedzieć czego się spodziewać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here