Zakup biustonosza – czym się kierować przy jego wyborze?

0
1176

Wybór odpowiedniego biustonosza to dla każdej kobiety niezwykle istotna kwestia. Niestety jednak wiele pań robi to w sposób niewłaściwy. Często wynika to po prostu z niewiedzy. W efekcie zaczyna się odczuwać ból pleców czy ramion. Dlatego ważne jest jakimi kryteriami należy się kierować wybierając biustonosz.

Jak często panie kupują biustonosze?

Bardzo często kobiety kupują biustonosze na oko nawet ich nie przymierzając. Zwykle co jakiś czas kupują po prostu ten sam model. To ogromny błąd. Wybór biustonosza powinien być zawsze dobrze przemyślany. Kończy się to tym, że biustonosz często jest źle dobrany, a to koniec końców prowadzi do dolegliwości zdrowotnych. Dlatego przed zakupem biustonosz zawsze należy dokładnie przymierzyć. Dopiero kiedy znajdzie się swój idealny model można go kupować z powodzeniem online bez przymierzania.

Komfortowe warunki dla piersi

Dobry biustonosz musi zapewniać właściwy komfort. Przykładem biustonoszy, które taki komfort zapewniają, są biustonosze Panache. Posiadają one bowiem wysokiej jakości ramiączka, które skutecznie odciążają ramiona podczas noszenia biustonosza. Dzięki temu ramiona nie męczą się nawet po całym dniu noszenia biustonosza. Istotny jest tu również rodzaj dekoltu. Wysoko zabudowany dekolt bardzo dobrze podtrzymuje piersi co zapewnia im właściwy komfort. Biustonosze Panache charakteryzują się również wysokiej jakości tkaniną, z której są wykonane. To wpływ ma nie tylko na wygodne noszenia biustonosza, ale również na prawidłowe modelowanie piersi.

Biustonosz dla dużych piersi

Biustonosz musi być oczywiście dobrze dopasowany. Dotyczy to w szczególności dużych piersi. Dlatego przed jego zakupem należy dokładnie zmierzyć obwód piersi oraz obwód pod biustem. Uwagę zwrócić należy na ramiączka. Te nie powinny zsuwać się z ramion. Ważne jest także, aby tylna część biustonosza nie podjeżdżała zbytnio do góry. Wiedzieć trzeba, że przymierzając biustonosz jego tylna część zapięta zawsze powinna być na środkową haftkę. Biustonosz wraz z czasem może się nieco rozciągnąć. Jeśli będzie on idealnie pasował będąc zapiętym na środkową haftkę, to po jego lekkim rozciągnięciu nie będzie problemu, aby zapiąć go na ciaśniejszą haftkę.

Na rynku dostępne są różne rodzaje biustonoszy. Wybór jest wręcz ogromny. Pamiętać jednak trzeba, aby na biustonoszu nie oszczędzać. Lepiej jest postawić na wysoką jakość, jak choćby wspomniane już biustonosze Panache. To nie tylko gwarancja wygody i komfortu, ale również pewność, że biustonosz w żaden sposób nie będzie negatywnie oddziaływał na zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here