Najlepszy tusz do rzęs.

Wiele kobiet, które starają się dobrze dbać o swój wygląd oraz podkreślać swoją urodę, często zadaje sobie pytanie, jaki tusz do rzęs wybrać? Często jest to trudny wybór, bo producenci zasypują nas, niezliczoną ilością produktów. Wybór taki natomiast jest bardzo ważny, ponieważ mało który z kosmetyków podkreśla tak naszą urodę, właśnie jak tusz.
Tusz do rzęs sprawia, że oczy kobiety nabierają znacznej wyrazistości, często dzięki niemu, nasza twarz jest zupełnie inaczej postrzegana. Dodaje on niesamowitej świeżości oraz koloru naszym oczom.
Jest oczywiście kilka wyznaczników, którymi należy się kierować, jeżeli wybieramy nasz idealny tusz do rzęs.
Pierwszym jest oczywiście rodzaj aplikatora. Jest to chyba najważniejsza funkcja, ponieważ aplikator zapewnia nam właśnie najlepsze rezultaty, podczas nakładania maskary.
Drugim jest rodzaj tuszu, który wybieramy. Też jest ich kilka i musimy zdecydować, który będzie najbardziej dla nas korzystny. Może to być na przykład tusz, wydłużający nasze rzęsy.
Innym wyznacznikiem jest kolor. To on nadaje największą wyrazistość naszym oczom. Należy wybrać kolor, który po pierwsze nam się podoba, a po drugie pasuje do naszych oczu. Jest ich tyle, że zapewne znajdziemy coś, co będzie posiadało te dwie cechy.
Ostatnim wyznacznikiem jest skład maskary. Na to też warto zwrócić uwagę. Warto, by taki tusz posiadał witaminy, które nie zniszczą naszych włosków, a wręcz pomogą w ich regeneracji. W tym przypadku jest również mnóstwo opcji i też nie powinniśmy znaleźć problemu w szukaniu najlepszej dla nas.
Jeżeli chodzi o najważniejszy wskaźnik, czyli aplikator, warto się przyjrzeć temu zagadnieniu bliżej, ponieważ takich aplikatorów jest na rynku co najmniej kilka.
Pierwszym jest oczywiście klasyczna szczoteczka, która jest najprostsza w użyciu i świetnie sprawdzi się ona u kobiet, które już posiadają naturalnie ładne, gęste rzęsy. Nie wymagają więc one od użytkowniczki wiele pracy, wystarczy drobne podkreślenie.
Drugą opcją jest grubsza szczotka, ta sprawdzi się wśród kobiet które posiadają rzadkie rzęsy i potrzebują nałożyć na nie zdecydowanie więcej tuszu, z taką szczotką przyjdzie to zdecydowanie łatwiej.
Trzecia jest szczoteczka stożkowa, która uważana jest, za rozwiązanie najbardziej uniwersalne, ponieważ z jednej strony jest trochę grubsza, z drugiej zaś cieńsza. Dzięki niej możemy zdecydowanie bardziej precyzyjnie podkręcić nasze rzęsy.
Czwartą z kolei jest szczoteczka spiralna. Jak sama nazwa wskazuje, jest swego rodzaju spiralą. Najlepiej sprawdza się ona w przypadku krótszych rzęs, pozwala je wtedy dokładnie tuszować oraz nadać efekt wydłużenia.
Piąta to szczoteczka wyprofilowana. Ten rodzaj sprawdza się najlepiej, gdy mamy do czynienia z rzęsami bardzo długimi. To dzięki tej szczoteczce, możemy bez problemu je podkreślić tak, aby wyglądały bardzo ładnie.
Kolejna to szczoteczka kulkowa. Jest rodzajem szczotki, która jest najmniej spotykana. Ma ona wygląd, jak można się domyślić, zwykłej kulki. Zastosować ją najlepiej można do rzęs doklejanych oraz przy stylizowaniu dolnych rzęs. Sprawdza się w tej roli naprawdę świetnie i nadaje nam elegancji.
Ostatnia to szczoteczka grzebykowa. Również nie jest często spotykana, mimo to działa wyśmienicie. Rozczesuje nam ona włoski, dzięki czemu są one pokryte odpowiednią ilością tuszu. Wygląda to wtedy profesjonalnie i nigdy nie jest zbytnio przesadzone.
Jak widać ,nie wystarczy nam tylko wiedzieć jaki tusz do rzęs wybrać, trzeba tez znaleźć odpowiedni aplikator.
W wyborze najlepszego aplikatora i ogólnie najlepszego tuszu warto sięgnąć do internetu.
Mamy tam mnóstwo stron, blogów czy innych serwisów, dzięki którym będziemy mogli poznać doświadczenia innych kobiet z konkretnymi produktami. Warto też znaleźć jakiś sklep internetowy, który oferuje dany produkt i poczytać opinie na jego temat w komentarzach. Możemy się dzięki temu dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy, od osób, które na własnej skórze przetestowały już tusz za nas. Poznamy jego wady i zalety, które mogą być lekko ukrywane przez producenta, ponieważ oczywiste jest, że będzie on o swoim dorobku pisał wyłącznie w superlatywach.
Jeżeli nie do końca ufamy opiniom z internetu, możemy też wybrać się do wizażystki. Ona najlepiej będzie wiedzieć, co na naszych rzęsach sprawdzi się najlepiej, ponieważ codziennie pracuje z rzęsami innych kobiet. Zna więc ten temat na wylot i raczej chętnie podzieli się z nami dobrymi radami, a także będzie w stanie wskazać nam produkty, które są godne uwagi.
Zawsze też możemy przejść się do drogerii i spróbować na własnej skórze, jak radzą sobie testery tuszy z naszymi rzęsami. Potem od razu możemy dokonać zakupu, jeżeli w jakimś produkcie zakochamy się od pierwszego wejrzenia.
Teraz gdy już wiemy jaki tusz do rzęs może być dla nas najlepszy, co je wyróżnia, oraz że należy zwrócić również uwagę na aplikatory, które tusz posiada, zostało nam zakupić ten idealny. Jest to sprawa naprawdę ważna, by dobrać jak najlepiej, ponieważ jak już wcześniej zostało wspomniane, nic tak nie dodaje wyrazistości naszej twarzy, jak świetny tusz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here